Dlaczego crunchy

Crunchy jest najbardziej wartościową i najbardziej wydajną formą spiruliny. Jest nieprzetworzona, a do tego suszona w naturalny sposób – na słońcu. Dzięki temu zawiera największe stężenie dobroczynnych składników, wyjątkową energię i delikatny smak.

Oferujemy Wam spirulinę pochodzącą z południowych Indii, od sprawdzonego osobiście producenta.

Spirulinę można obecnie kupić w formie crunchy, tabletek, kapsułek, proszku i pasty. Tabletki, kapsułki i proszek to przetworzona (mielona, prasowana) forma spiruliny. W trakcie tego procesu zawsze traci ona część swoich właściwości. Ponadto tabletki, kapsułki pochodzące z nieznanego źródła (najczęściej z Chin) mogą zawierać utwardzacze, wypełniacze i inne dodatki.

Jeśli decydujecie się na kapsułki sprawdźcie z czego są one wykonane, by uniknąć zjadania sztucznych dodatków. Na naszej stronie możecie znaleźć kapsułki wegetariańskie, bez żelatyny, całkowicie bezpieczne.

Crunchy jest bardzo wydajna

Dla porównania:

Zalecana dawka dzienna spiruliny, niezależnie od formy to 1 – 10 gramów. Najczęściej 5 gramów.

5 g = 1 łyżeczka (do herbaty) crunchy
5 g = ok. 16 tabletek
5 g = ok. 16 kapsułek

(przy założeniu: 1 tabl/kaps = ok. 30 mg spiruliny)

Crunchy jest atrakcyjna cenowo
Dla porównania:

100 g crunchy = 45 zł
100 g spiruliny w tabletkach / kapsułkach (ok. 333 sztuk) = min. 30 zł. (niewiadomego pochodzenia i jakości) max. 130 zł. (b.dobrej jakości, porównywalnej do crunchy).

Sam/-a/ zdecyduj czy chcesz łykać dziesiątki tabletek, bądź kapsułek czy też jeść najzdrowszą i najczystszą postać spiruliny czyli CRUNCHY.